Hľadanie
E-mail obchod@pracovnaochrana.sk  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  ARDON®Creatron®

  Strečová kolekcia montérkových odevov ARDON®CREATRON® využíva obľúbený bavlnený strečový materiál Amalytton® s jedinečnou technológiou tkania. Napriek nízkej gramáži, vďaka ktorej je kolekcia vzdušná a priedušná, vyniká svojou zvýšenou pevnosťou. Ešte väčší komfort pri pohybe zaisťujú funkčné diely zo štvorsmerne elastického odolného materiálu Tabiflex® spolu s prepracovaným strihom SLIM FIT. Kolekcia je vybavená inovatívnou technológiou ADN®AdaptBelt, ktorá prináša novú úroveň komfortu pri nosení laclových nohavíc. Umožňuje plynulú reguláciu obvodu pása počas každého pohybu bez pocitu obmedzenia a zaisťuje dokonalé prispôsobenie odevu rôznym typom postáv. Dĺžku nohavíc je možné ľahko predĺžiť o 5 cm. Originálna kolekcia je doplnená neónovými farbami a 3D reflexnými potlačami. Vďaka funkčnému vybaveniu náraďovými vreckami je kolekcia ideálnou voľbou pre najrôznejšie odvetvia stavebníctva, priemyslu aj remesiel.

  POUŽITIE:
  stavebníctvo, cestné stavby, remeslá, strojárstvo, logistika, údržba, doprava, záhrada, hobby

  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku
  Obrázok z ARDON®CREATRON® Montérková blúza čierna neón

  ARDON®CREATRON® Montérková blúza čierna neón

  H6649
  strečová bavlnená montérková blúza zo špeciálneho materiálu Amalytton®, ktorý vyniká zvýšenou pevnosťou a hladkým, jemným povrchom. Zníženú gramáž oceníte vďaka príjemnému pocitu pri nosení.
  S M L XL 2XL 3XL 4XL
  45,15 €
  Na objednávku 7 dní
  Obrázok z ARDON®CREATRON® Nohavice do pása čierna neón

  ARDON®CREATRON® Nohavice do pása čierna neón

  H6650
  strečové bavlnené montérkové nohavice do pása zo špeciálneho materiálu Amalytton®, ktorý vyniká zvýšenou pevnosťou a hladkým, jemným povrchom
  46 48 50 52 54 56 58 60 62 64
  43,60 €
  Na objednávku 7 dní
  Filtre Close
  Min: 43,00 € Max: 46,00 €
  €43 €46
  7_ĎALŠÍCH
  • Čierna
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★