Hľadanie
E-mail obchod@pracovnaochrana.sk  Telefon +420 604 131 626
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Prečo nakupovať u nás

  Veľa dôvodov, prečo u nás nakupovať

  Garancia kvalitných služieb


  • Spoľahlivosť, kvalita produktov a rýchlosť dodania sú pre internetový obchod Pracovnaochrana.sk samozrejmosťou. Aby sme udržali vysoký štandard našich služieb, venujeme maximálnu pozornosť starostlivosti o zákazníkov. Sme neustále pripravení plniť Vaše požiadavky, priania a zodpovedať každý Váš dotaz. Či potrebujete poradiť s voľbou vhodného spôsobu doručenia alebo pomôcť s výberom tovaru, sme tu pre Vás.

  Doprava zadarmo


  Kedy za Vás platíme dopravu my?

  • pri nákupe nad 200 €
  • pri prvej výmene tovaru - Pozn.: Jedná sa o dopravu od nás k Vám. Výmennou zásielku odosielame kuriérskym dopravcom a ponuka platí pre zásielky s nulovým doplatkom, prípadne s platbou vopred. V ostatných prípadoch sa dopravné riadi ceníkom.

  Výmena nevyhovujúceho tovaru do 30 dní


  Objednali ste si tovar a netrafili svoju veľkosť? Nevadí... vymeníme vám ho.

  • V takomto prípade prosím pošlite tovar späť na adresu Peter Černík, Košické Oľšany 376, 044 42 Košické Oľšany a priložte k nemu kópiu faktúry (dokladu o kúpe). Na kópii faktúry prosím presne špecifikujte, za čo chcete tovar vymeniť (názov, kód, značka, veľkosť, farba, atď). Akonáhle obdržíme balíček, prekontrolujeme tovar av najkratšej možnej dobe zašleme Vami vybrané náhradné tovar. Poštovné od nás k vám platíme my. Výmena je teda zadarmo a trvá len niekoľko dní.

  Vrátenie tovaru do 30 dní


  • Neviete, či objednávate správny tovar? U nás neriskujete. Tovar môžete vrátiť do 30 dní od doručenia bez udania dôvodu a my Vám vrátime peniaze. Po obdržaní zásielky a kontrole tovaru vrátime peniaze späť. Tento proces by nemal trvať dlhšie ako niekoľko dní. Síce nám zákon povoľuje lehotu až 14 dní na vrátenie peňazí, ale nebudeme vaše finančné prostriedky zbytočne zadržiavať a posielať ich späť až tesne pred uplynutím danej lehoty.

  Vernostné zľavy


  • Nesmierne si vážime každého nášho zákazníka, a preto sme pre Vás pripravili veľmi štedrý bonusový program, ktorý Vás odmení zaujímavými zľavami. Viac informácií o programe nájdete TU.

  Overené zákazníkmi


  • Nezávislý portál Heureka.sk sa zameriava na hodnotenie kvality internetových obchodov. Posudzuje pomer kvalita / cena, úroveň poskytovaných služieb aj priebeh nákupu od objednania až po dodanie k Vašim dverám. Obchod Pracovnaochrana.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.